Sennik Fabryka

Fabryka

Fabryka oznacza energię, aktywność, pracowitość, ducha przedsiębiorczości oraz snucie wielu planów. Oznacza też pozytywne działanie w zespole, wspólny sukces i współpracę różnych aspektów Twojej osobowości. Może też wskazywać na wielkie ambicje i duże zdolności przystosowawcze oraz przyswajanie energii.

Sennik fabryka

  • Negatywne zmiany w fabryce mogą zaś oznaczać pochodzenie społeczne, ubożenie, eksploatację i niedostosowanie w pracy. Mogą pojawiać się, jeśli czujesz się wykorzystywany albo czujesz, że jesteś pod przymusem czy też dręczą Cię egzystencjalne lęki. Ponieważ w fabryce ciągle robi się to samo, symbol ten może również wskazywać na Twoje monotonne życie i konieczność jego zmiany.

  • Gdy śnisz o osobach pracujących w fabryce, wskazuje to na ducha zespołu i brak indywidualności. Jeśli sen ten jest przyjemny albo neutralny, oznacza, że możesz dostosować się do swojego środowiska. Jeśli zaś sen jest przykry albo przerażający, oznacza to, że musisz spróbować poświęcić swoją indywidualność, a przynajmniej jej część, dla dobra wspólnoty.

  • Kiedy śnisz, że jesteś pracownikiem fabryki, oznacza to, że na jawie szukasz schronienia w tłumie, gdyż czujesz, że Twoja osobowość jest mocno niedopracowana.

  • Kiedy we śnie widzisz fabrykę, zrobisz dobre interesy. 

  • Gdy we śnie widzisz dużą fabrykę, z powodzeniem będziesz prowadził swój interes.

  • Jeśli we śnie posiadasz fabrykę, wydasz wiele pieniędzy, ale nie przyniesie ci to korzyści. 

  • Jeżeli we śnie pracujesz w fabryce, będziesz zadowolony ze swojej pracy. 

  • Kiedy we śnie widzisz, że fabryka jest zamknięta, czeka cię pomyślność w sprawach sercowych.

  • Gdy we śnie widzisz komin fabryczny, masz w sobie silne pragnienia seksualne. 

Znaczenie snu FABRYKA w innych kulturach i sennikach:

Sennik arabski:

Gdy we śnie widzisz fabrykę, wieszczy Ci to dobre wynagrodzenie bez wysiłku, a także dobre przedsięwzięcia, powodzenie, ale i pewną dozę zmartwień.

Jeśli stajesz przed fabryką, zapowiada to, że negocjacje łatwo zaprowadzą Cię do celu.

Kiedy śnisz, że masz fabrykę, zapowiada to, że w przyszłości weźmiesz udział w ważnych negocjacjach, w których będziesz musiał udowodnić swoje talenty. Może to też wieszczyć Ci obawy.

Jeśli śnisz, że zajmujesz się czymś w fabryce, zapowiada to, że praca będzie Ci przeszkadzać albo zostaniesz upokorzony przez przełożonego.

Gdy widzisz siebie pracującego w fabryce, jest to znak, że musisz zwrócić uwagę na napięcia w swoim środowisku.

Sennik mistyczny:

Sen ten wieszczy Ci korzystne wynagrodzenie albo zyski dla Twojej firmy. Może też jednak zapowiadać niepokoje i nowe plany, nieoczekiwane zdarzenie i nadchodzące większe zmiany.

Jeśli we śnie widzisz fabrykę, wróży Ci to dobre przedsięwzięcia albo zapowiada, że otrzymasz coś bez wysiłku.

Zamknięta fabryka to znak, że z powodu zmian będziesz miał zmartwienia i straty.

Gdy śnisz, że masz fabrykę, zapowiada to, że będziesz nadaremnie wydawał dużo pieniędzy.

Jeśli we śnie pracujesz w fabryce, jest to znak, że działasz trochę gorączkowo, ale i tak odniesiesz sukces zawodowy.

4/5
Hasła : , , , , , ,

Darmowa interpretacja snu

Nasz sennik jest stale aktualizowany i udoskonalany dzięki snom użytkowników. Nie zapomnij opisać jak najwięcej symboli i szczegółów które wystąpiły w Twoim śnie, aby interpretacja była jak najbardziej precyzyjna.

Dodaj swój sen

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


2 komentarze do “Fabryka”

  1. To było w jakiejś fabryce, byłem na dzień próbny chyba. Fabryka ta miała cos wspólnego z przetwórstwem mięsa. Postawili mnie przy jakichś trybach i miałem tam zbierać lecące z góry z trybów kawałki mięsa. Gdy stanąłem na stanowisku pracy, to z trybów zaczęło coś kapać, jakaś ciecz. Po chwili jakiś człowiek pewnie kierownik kazał mi odejść i powiedział, że mięso już dawno poleciało, tylko że ja je nie zauważyłem. Kazał mi odejść i powiedział, że nie przeszedłem próby i nie zatrudni mnie. Poczułem się jak w jakimś głupim żarcie, bo przecież żadnego mięsa tam nie było, a on twierdzi, że je przegapiłem. Gdy odchodziłem z tego stanowiska i chciałem wyjść z fabryki, to wszyscy się na mnie dziwnie patrzyli i mieli miny, jakby chcieli mnie wyśmiać, ale z przyczyn grzecznościowych, nie śmieli się tylko robili miny. Gdy wychodziłem z tej fabryki, musiałem pokonać jakieś alejki z towarem, takie jak są w marketach. Musiałem skręcać raz w lewo, raz w prawo aż do wyjścia. Momentu wyjścia nie pamiętam.
    Później akcja snu przeniosła się na zewnątrz budynku fabryki. Tu znalazłem się przed wysokim płotem, metalowym i widziałem, jak między przęsłami tego płotu w niektórych miejscach byli poupychani ludzie. Ci ludzie chyba utknęli na tym płocie, podczas próby przejścia na druga stronę. Tak to wyglądało. Płot był wysoki na około 10 metrów. Poczułem strach/niepokój, że i ja tak skończę, jak oni, uwięziony w płocie.
    Nagle przeniosłem się na jakiś rurociąg, który szedł chyba pod tym płotem. W tym śnie spod płotu na rurociąg przeniosłem się nagle, bez wchodzenia na niego. To był rurociąg podwójny, na dole gruby, na górze z małych rur. Gdy byłem na rurze, była ona dość gruba, ale mimo wszystko bałem się, że spadnę, więc postanowiłem iść, trzymając się górnego rurociągu, ale gdy go dotknąłem, to kopną mnie prąd. Porażenie prądem było nieduże na tyle, że nic mi się nie stało, ale w tym samym momencie spostrzegłem, że jakaś osoba patrzy się z dołu co ja robię. Wydaje mi się, że to była jakaś kobieta, ale tu się sen kończy.

  2. Sen byl bardzo dlugi. Najpierw snil mi sie chlopak ktorego kompletnie nie znam ale w snie odrazu sie w nim zakochalam (tez chcialabym wiedziec co to znaczy) potem byla jakas inna akcja ze ktos kogos mial pobic (osoby mi bardzo znane) i przyjechala policja , policja zaczela do nas wszystkich strzelac z czego 3 przyjaciol zostalo ciezko rannych. Uciekalismy do starych fabryk gdzie pokazano nam wejscie z ktorej z drugiej strony byl sklep (mieszkam obok czegos takiego) „stare fabryki ktore zostana teraz do czegos wykorzystane” i chcialam odnalesc tego chlopaka znowu. Napisalam do znajomego ktory tez go pewnie nie znal ale jakims cudem mial sie jak z nim skontaktowac i chwile pozniej dostalam list i na karteczce jego email. A i na poczatku pocalowalam sie z tym chlopakiem. Chcialabym znac cale znaczenie tego snu.

Przewijanie do góry